Başkan'ın Mesajı

Globalleşen dünya ekonomisinin dinamikleri sürekli yeniliklere ve değişimlere tabi olmaktadır. Ekonomik bileşenler, iş ortaklıkları daha hızlı kurulmakta, hızlı teknolojik alt yapılar ile mali verilerin süreklilikleri kısa sürede sağlanmaktadır.

Bilgi kullanıcılarının mali veri ihtiyaçları artmakta, online bilgiye ulaşma isteği günden güne artmaktadır. Bu durum, şirketlerin mali veri yönetim sistematiği ile muhasebe yapılarını şirketlerin yatırım ve yönetim stratejilerindeki önemini arttırmıştır.

Volkan Turnacılar
Uluslararası İrtibat & Şirket Ortağı

İş Ortaklarımıza karmaşık süreçlerde uyumlu ve basit bir şekilde rehberlik ediyoruz. İşinizi yürütürken, gerçekten önemli olan şeylere odaklanmak için daha fazla zaman ayırmanız adına. PKF’nin ağı, dünya genelindeki ofislerdeki deneyimli ve güvenilir danışmanlardan oluşur.

Hem ulusal hem de uluslararası kuruluşlara yüksek kalitede muhasebe vergi danışmanlığı çözümleri sağlama konusunda uzmanız.

Bu nedenle, dünyanın neresinde olursanız olun, muhasebe ve danışmanlık gereksinimleriniz ne olursa olsun, PKF ağı, çözümleri zamanında ve profesyonel bir şekilde sunmak için işbirliği yapar.

Selman Uysal
Footer Logo

Her Hakkı Saklıdır - 2020 Statü SMMM AŞ.

  • 0232 483 33 99
  • info@statusmmm.com
  • İsmet kaptan mahallesi Hürriyet Bulvarı Musullugil
    İş hanı Kat 7 No :71 Daire : 701
    Konak İzmir